Євген Фербей: Якісна підготовка кадрів виробничих професій дає змогу заповнити потребу на ринку праці

На сьогодні найбільше висококваліфікованих фахівців швейного напряму на Прикарпатті готує Центр професійно-технічної освіти № 1, який функціонує вже понад 40 років. У 2017 році на базі закладу відкрили навчально-практичний центр, який цьогоріч оснастили сучасним швейним обладнанням, придбаним за рахунок коштів державного бюджету на суму понад 1мільйон 300 тисяч гривень. Також до облаштування навчальних майстерень центру долучилася міська влада та дирекція закладу.

Із роботою центру сьогодні ознайомився заступник голови  обласної державної адміністрації Євген Фербей. Зокрема, він оглянув виробничі майстерні, в які придбано нові меблі та сучасне швейне обладнання, та презентацію колекції одягу, виготовленого учнями та майстрами освітнього закладу.

За словами Євгена Фербея, модернізація майстерень швейного профілю та придбання новітнього обладнання, зокрема, 31 універсальної швейної машини, двох пресів із парогенераторами для волого-теплової обробки, професійної автоматичної вишивальної машини, дали змогу повністю завершити створення цілісного виробничого комплексу із підготовки фахівців швейного профілю.

«Завдяки новітньому обладнанню, на якому вчаться учні, центр має змогу готувати  високопрофесійні кадри, які є надзвичайно затребуваними на сучасному ринку праці, – наголосив Євген Фербей. – Саме такі фахівці, котрі відповідають вимогам освітніх стандартів, можуть задовольнити сучасні потреби роботодавців».

Слід додати, що у навчальному закладі на даний час здобувають освіту понад 600 учнів, з яких 256  – швейного напряму. Разом з тим, тут проходять перепідготовку дорослі, котрих скеровує обласний центр зайнятості населення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *