Євген Фербей: Оснащення освітніх закладів STEM-лабораторіями допоможе зацікавити дітей до вивчення природничо-математичних дисциплін

Сьогодні в ліцеї № 20 Івано-Франківської територіальної громади розпочала роботу сучасна STEM-лабораторія, придбана за рахунок коштів освітньої державної субвенції, спрямованої на оснащення закладів загальної середньої та професійної освіти. Зазначимо, що це одна із трьох лабораторій, які функціонуватимуть в освітніх закладах області. Нещодавно відкриття однієї із них відбулося в училищі міста Калуша. Ще одну незабаром планують відкрити у начальному закладі Коломиї.

Ознайомитися із роботою лабораторії та сучасним обладнання, яке в ній функціонуватиме, завітав заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей. Управлінець поспілкувався із керівництвом та педагогічним колективом закладу, оглянув придбане обладнання.

«Сьогодні у ліцеї № 20 розпочинає роботу одна із найсучасніших STEM-лабораторій, вартість якої складає понад п’ять з половиною мільйонів гривень, – розповів Євген Фербей. – Вона включає в себе новітнє цифрове вимірювальне обладнання, зокрема, 3D принтер, 3D  сканер для вивчення природничо-математичних дисциплін. Переконаний, що таке обладнання допоможе зацікавити дітей до вивчення таких предметів, як фізика, математика».

За словами Євгена Фербея, в області спостерігається дефіцит фахівців виробничо-технічних професій. Тому привернення уваги школярів до вивчення природничо-математичних наук спонукатиме їх до вступу в освітні заклади, які готують майбутніх інженерів, технологів, енергетиків.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *