Їм належить майбутнє! Відзначення обдарованої учнівської молоді

Вчора, 17 серпня відбулося свято вшанування обдарованої учнівської молоді “Ми – Надія твоя, Україно”, на якому вже традиційно відзначили учнів, що підтвердили високий рівень знань та стали переможцями й призерами Всеукраїнських та обласних предметних олімпіад з базових дисциплін.
31 переможець-призер учнівських предметних олімпіад, 28 переможців обласних, Всеукраїнських конкурсів науково-технічного та художньо-естетичного напрямів та 30 випускників, які заслужено отримали найкращі результати у навчанні.

Талановиту молодь привітала заступник голови районної державної адміністрації Леся Свідрак. Вона відзначила, що для кожної країни найбільшу цінність становлять освічені люди, які знайшли своє місце в житті, сповна реалізували власні творчі й професійні можливості, інтелектуальні та організаторські здібності. Окремо хочу привітати педагогів, які підготували своїх обдарованих учнів – розгледіли таланти кожного.

Щиро вітаємо талановиту молодь з почесними нагородами та бажаємо подальшого зростання, творчого натхнення, мирного неба і незламної віри у свої сили.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *