Інформаційна війна – це засоби масової дезінформації, які прикриваються свободою слова та чинять диверсії за інструкціями агресора

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».
«Дезінформація переслідує страшні цілі. Як ніхто інші, ми знаємо, які жахливі наслідки мають історії про «розіп’ятого хлопчика», «поїзда фашистів-карателів», «нас тут немає». Не менш небезпечним є те, що нашу країну атакують не лише ззовні, але й зсередини. Коли «великі патріоти» брешуть громадянам про Нові Санжари, про те, що захисникам на фронті заборонено стріляти, про тарілки з борщем або коли називають вакцину словом, яке насправді характеризує суть їхніх вчинків. Адже в гонитві за власною популярністю вони готові поставити під удар безпеку, життя та здоров’я українців. Інформаційна війна – це не лише дезінформація, не лише брехня. Це страх, паніка та агресія, які множаться з кожним лайком та репостом, з кожним дзвінком. Це шкідливі віруси, шкідливий спам. Це штучно створені лідери думок, яким з Іспанії краще видно як жити в Україні. Це засоби масової дезінформації, які прикриваються свободою слова та чинять диверсії за інструкціями агресора», – зазначив Володимир Зеленський.

На переконання голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука, збройному конфлікту на Сході України передувала, розпочата задовго до військової агресії Російською Федерацією, гібридна інформаційна війна.

«Задовго до початку збройного конфлікту у східних областях України та окупації Криму Російська Федерація розпочала масштабну та безпрецеденту інформаційну війну з Україною, – зазначив Андрій Бойчук. – Всіма способами вона втілювала імперські задуми, спрямовані на руйнування нашої держави як ззовні, так і зсередини, поширюючи вигідну для неї дезінформацію та фейки».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *