Інформація для осіб, які переселяються з Луганської і Донецької областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь

Станом на 25.01.2017 в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації на обліку перебуває 88 внутрішньо переміщених осіб.
Громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, забезпечується:
– сприяння у продовженні навчання дітей, а також влаштуванні у дошкільний заклад. Уколедж НТУ було переведено для продовження навчання 1 студента з АР Крим та 2 студентів із зони АТО;
– надання необхідної медичної допомоги в закладах охорони здоров’я, в тому числі безкоштовне стаціонарне лікування. Протягом 2016 року було забезпечено бешкоштовними ліками інваліда І групи та придбано медичний препарат на суму 10,0 тис. грн дитині, яка перебувала на лікуванні в обласній онкологічній лікарні;
– відновлення всіх соціальних виплат, пенсій, надання допомоги в працевлаштуванні. Станом на 01.01.2017 управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації продовжено виплату державних допомог 5 внутрішньо переміщеним громадянам та 31 cім’я отримує щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. В управлінні Пенсійного фонду перебуває на обліку для продовження виплати пенсій 35 внутрішньо переміщених громадян. На обліку в районному центрі зайнятості перебувають 5 внутрішньо переміщених громадян, протягом 2016 року 7 осіб працевлаштовано.
При управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, об’єднаного управління Пенсійного фонду України, районному центрі зайнятості, районному відділенні Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань працюють телефонні «гарячі лінії», по яких переселені громадяни отримують інформацію з питань пенсійного забезпечення, зайнятості, державних допомог, компенсаційних виплат та інших необхідних послуг. Також під час обстеження державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення матеріально-побутових умов визначаються першочергові потреби внутрішньо переміщеної сім’ї (соціальна допомога, гуманітарна допомога, влаштування дітей до дитячих садків, до закладів освіти, охорони здоров’я, працевлаштування тощо).
В районі державними соціальними інспекторами управління соціального захисту населення райдержадміністрації та робочою групою, створеною розпорядженням райдержадміністрації від 29.06.2016 № 175 «Про робочу групу для проведення перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб», здійснюється контроль за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Станом на 10.01.2017 проведено 90 перевірок місць фактичного проживання внутрішньо переміщених осіб, з них 5 перевірок проведено робочою групою. За результатами проведених перевірок 11 особам було припинено соціальні виплати, з них 4 пенсії.

Додатки

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *