Інформаційна зустріч — об’єднання громад


   


   
Нещодавно у народному домі селища Делятин проведено інформаційну зустріч з депутатами сільських рад та жителями населених пунктів: Білі, Чорні Ослави, Заріччя та Чорний Потік. Розглядались питання щодо конфігурації об’єднання потенційної Делятинської  об’єднанної територіальної громади (ОТГ). Також в зустрічі взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз та депутати Івано-Франківської обласної ради Михайло Ерстенюк і Ольга Федишин.
В рамках заходу учасники мали змогу поспілкуватись на тему формування спроможних об’єднаних територіальних громад, як однієї із складових реформи децентралізації влади. Дискутували щодо можливостей, які отримує громада після об’єднання, які зміни несе реформа та задавали лекторам практичні питання щодо подальшого функціонування та розвитку територій.
Директор центру офісу реформ в Івано-Франківській області Руслан Панасюк поінформував присутніх про використання механізмів громадської участі, зокрема з питань, що стосуються життєдіяльності громади та громадського контролю діяльності місцевої влади.
Нагадаємо, що  така зустріч відбулася і в селищі Ланчин.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *