Корисна інформація

 

14.09.2018р.

Нормативно-правове забезпеченння та особливості прийняття повідомлень (скарг) про небезпечну нехарчову продукцію через ЦНАП. (стаття РН)

Зразок звернення до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

Пам’ятка споживача

Споживач –це фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші права споживача порушено, звертайтесь до суб’єкта господарювання з письмовою заявою, із зазначенням фактів порушення Ваших прав. У випадку коли господарюючий суб’єкт не вжив заходів, щодо усунення порушених прав, Ви можете звернутися з письмовою заявою до Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та його територіальних органів,  за адресами та телефонами:

Посада Адреса Контактні  дані
 Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області вул. Берегова, 24, м.Івано-Франківськ,76019 тел. (0342) 51-13-89

E-mail:  ifdergprod@vetif.gov.ua

Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. вул. Січових Стрільців,15, Івано-Франківськ , 76018 (03422) 53-48-66                                E-mail: ifyzps@vetif.gov.ua
Надвірнянський районний відділ ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Івано-Франківська область, м. Надвірна,  вул. Федьковича, 48, тел. (03475) 2-83-67
індекс 78400 E-mail nadvirna-dergprod@vetif.gov.ua

 

індекс 78500

 

01.10.2018.

До уваги жителів міста та району!

З 1 жовтня 2018 року в Управлінні надання адміністративних послуг Надвірнянської РДА по вул.Визволення, 2 що в м. Надвірна (приміщення ОДПІ) здійснюватиметься прийом документів для призначення соціальних виплат та субсидій від громадян міста та району.

Уповноважена особа з прийому пакету документів для надання житлових субсидій, яка до цього часу працювала в КП «Надвірнянський житловик» буде здійснювати такий прийом в Управлінні надання адміністративних послуг.

В Управлінні соціального захисту населення Надвірнянської РДА прийом документів проводитиметься від уповноважених осіб сільських і селищних рад.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *