Корисна інформація

01/04/2020

ОГОЛОШЕННЯ

 З метою запобігання занесенню і поширенню випадків гострої распіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCO центр надання адміністративних послуг звертає увагу мешканців Надвірнянського району, що документи для призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг, тощо можна подати за місцем проживання уповноваженим працівникам сільських селищних рад та мешканцям м. Надвірна в центр надання адміністративних послуг, або направити поштовим зв’язком в управління соціального захисту населення РДА  ( 78405, Івано-Франківська обл. м. Надвірна, м-н .Шевченка , 3 ).

При заповненні заяв просимо зазначати номера контактних телефонів.

Інформаційні картки адміністративних послуг та бланки заяв можна знайти на сайті Надвірнянської РДА http://nadrda.gov.ua/perelik-administrativnih-poslug/.

Роз’яснення з питань, пов’язаних з соціальним захистом населення можна отримати в телефонному режимі: 2-60-99, 2-53-34, +30986436858, +380966968301, +80502974122.

Графік прийому на час карантину з понеділка по пятницю:  9.00 – 15.00 год. при обовязковій наявності рукавичок та маски !!!!

Дуже просимо поважати працівників ЦНАП, адже ми залишаємося працювати в складних умовах для того, щоб Ви не залишилися без нагальної послуги.

Не ходіть до державних установ без гострої потреби. Думайте про своє здоровя та близьких людей.

 

Центр надання адміністративних послуг


14.09.2018р.

Нормативно-правове забезпеченння та особливості прийняття повідомлень (скарг) про небезпечну нехарчову продукцію через ЦНАП. (стаття РН)

Зразок звернення до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

Пам’ятка споживача

Споживач –це фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші права споживача порушено, звертайтесь до суб’єкта господарювання з письмовою заявою, із зазначенням фактів порушення Ваших прав. У випадку коли господарюючий суб’єкт не вжив заходів, щодо усунення порушених прав, Ви можете звернутися з письмовою заявою до Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та його територіальних органів,  за адресами та телефонами:

Посада Адреса Контактні  дані
 Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області вул. Берегова, 24, м.Івано-Франківськ,76019 тел. (0342) 51-13-89

E-mail:  ifdergprod@vetif.gov.ua

Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. вул. Січових Стрільців,15, Івано-Франківськ , 76018 (03422) 53-48-66                                E-mail: ifyzps@vetif.gov.ua
Надвірнянський районний відділ ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Івано-Франківська область, м. Надвірна,  вул. Федьковича, 48, тел. (03475) 2-83-67
індекс 78400 E-mail nadvirna-dergprod@vetif.gov.ua

 

індекс 78500

 

01.10.2018.

До уваги жителів міста та району!

З 1 жовтня 2018 року в Управлінні надання адміністративних послуг Надвірнянської РДА по вул.Визволення, 2 що в м. Надвірна (приміщення ОДПІ) здійснюватиметься прийом документів для призначення соціальних виплат та субсидій від громадян міста та району.

Уповноважена особа з прийому пакету документів для надання житлових субсидій, яка до цього часу працювала в КП «Надвірнянський житловик» буде здійснювати такий прийом в Управлінні надання адміністративних послуг.

В Управлінні соціального захисту населення Надвірнянської РДА прийом документів проводитиметься від уповноважених осіб сільських і селищних рад.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *