Інвестиційні проекти

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук провів нараду щодо подання проектів для участі у конкурсному відборі інвестиційних проектів, що можуть реалізуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році, а саме:
1.Будівництво спортивного плавального басейну (в складі реконструкції Надвірнянської ДЮСШ) по вул. Міцкевича, 3А в м. Надвірна.
2.Реконструкція нежитлового приміщення під дошкільний навчальний заклад в с. Зелена, присілок Хрипилів Надвірнянського району Івано-Франківської області;
3.Завершення будівництва дитячих ясел-садка на 50 місць в с. Білі Ослави.
4.Будівництво клубу з приміщеннями сільської ради на вул. С. Галечко в с. Пасічна Надвірнянського району Івано-Франківської області (нове будівництво).
5. Добудова з реконструкцією ЗОШ I-III ступенів на 480 учнівських місць в смт. Битків Надвірнянського району Івано-Франківської області.
6. Добудова дитячого садка на 20 місць до існуючих приміщень школи в с. Лісна Тарновиця Надвірнянського району Івано-Франківської області.
7. Добудова II-ї черги Назавизівської ЗОШ I-III ступенів Надвірнянського, Івано-Франківської області.
Дані проекти затверджені на сесії Надвірнянської районної ради від 30.08.2018 №573-22/2018 «Про передбачення у 2019 році коштів районного бюджету на співфінансування інвестиційних проектів» та направленні в Департамент будівництва, житлово-комунального господарства містобудування та архітектури облдержадміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *