Іван Тодорук та Василь Уніят взяли участь в обговорені проблемних питань та перспективних планів щодо розвитку нафтогазовидобувної промисловості

  

  
В облдержадміністрації обговорили проблемні питання та перспективні плани щодо розвитку нафтогазовидобувної промисловості. Надвірнянщину представляли перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук, начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят, начальник Пасічнянського газопромислу ГПУ Львівгазвидобування Сергій Савчук та голова профспілкової організації НГВУ «Надвірнанафтогаз» Олександр Діканьов.
До діалогу, окрім представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, долучились керівники підприємств, які здійснюють розвідку, буріння та видобуток вуглеводнів на території області, а також науковці та представники профспілки.
Учасники зустрічі, проаналізували як негативні тенденції галузі, спричинені експлуатацією родовищ на завершальній стадії розробки, використанням фізично та морально застарілого обладнання, відсутністю геологорозвідувальних робіт та буріння нових свердловин, так і приклади успішного ведення господарської діяльності.
Заступник голови-керівник апарату ОДА Валерій Крецул запевнив присутніх, що обласна державна адміністрація поділяє їх стурбованість станом справ у нафтогазовидобувній галузі Прикарпаття. Він також повідомив, що для детального опрацювання цього питання буде створена робоча група із залученням до її роботи представників галузевих підприємств та науковців. За результатами пропонується підготувати концепцію подальшого розвитку нафтогазовидобувної промисловості на Прикарпатті.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *