Івано-Франківщина отримала віртуальну туристичну мапу

На замовлення управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації створено віртуальну інтерактивну туристичну мапу області.

Мапа інтегрована на стартову сторінку головного туристичного порталу області www.iftourism.com і водночас у всеукраїнський проєкт «Virtual Ukraine».

«Virtual Ukraine» займається оцифруванням туристичних магнітів України та їх популяризацією за допомогою сервісу переглядів онлайн-екскурсій. Це інноваційне рішення, яке у форматі цифрової мапи дає змогу переглядати онлайн-презентації природних, культурно-історичних, інфраструктурних і промислових об’єктів, а також об’єктів індустрії гостиності на смартфоні, комп’ютері та в окулярах віртуальної реальності. Наразі у проєкті представлені 9 областей.

Івано-Франківщина є лідером серед регіонів України за кількістю об’єктів, інтегрованих у всеукраїнський проєкт «Virtual Ukraine».

Мапа Івано-Франківської області охоплює понад 100 віртуальних мандрівок природними, історико-культурними локаціями, об’єктами і атракціями, переважна частина яких представлена у кількох режимах-проєкціях. Більшість віртуалізованих об’єктів мапи одночасно завантажаені на гугл-карти, що спрощує прокладання маршрутів для потенційних туристів Прикарпаття і розширює межі охоплення цільової аудиторії у мережі Інтернет у цілому.

Наступного року заплановано розвивати цей цифровий промоційний продукт шляхом додавання нових інформаційних та візуальних блоків, віртуальних об’єктів/атракцій, створення англомовної версії тощо.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *