Івано-Франківщина серед лідерів у проведенні реформ – рейтинг європейської інтеграції областей

Івано-Франківська область увійшла до п’ятірки лідерів у проведенні реформ, необхідних для європейської інтеграції. Про це свідчить дослідження «Євромапа України – 3. Рейтинг європейської інтеграції областей», яке проводиди аналітики Центру «Нова Європа» у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Рейтинг складений за 49 індикаторами у 9 сферах, які найбільш виразно відображають динаміку зближення окремих регіонів країни з ЄС: економічна інтеграція, інфраструктура, локальна демократія та підзвітність, освітня, наукова та культурна інтеграція, охорона здоров’я, енергетична та екологічна політика, гендерна рівність, комунікація євроінтеграції, ширше партнерство.

«Євромапа-3» є третім всеохопним дослідженням поступу України на шляху до євроінтеграції. За три роки дослідження пройшло еволюцію від ініціативи, що сприймалася здебільшого з нерозумінням, до дослідження, показники і результати якого почали сприймати як індикатори вимірювання розвитку і просування регіонів у європейському напрямі.

PDF-версія дослідження доступна тут.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *