Івано-Франківська обласна служба зайнятості провела онлайн-марафон «Живи та працюй в Україні» для понад 300 студентів

21-22 жовтня відбувся онлайн-марафон для студентської молоді «Живи та працюй в Україні», організатором якого виступив Івано-Франківський обласний центр зайнятості.

Спікери заходу, працівники філій та міського центру зайнятості, спілкувалися зі студентами Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Івано-Франківського фахового медичного коледжу, Івано-Франківського коледжу Львівського аграрного університету, Державного професійно-технічного навчального закладу «Богородчанський професійний будівельний ліцей», Городенківського професійного ліцею, Надвірнянського коледжу національного транспортного університету, Коломийського педагогічного коледжу Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківського професійного будівельного ліцею, Снятинського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, Брошнівського професійного лісопромислового ліцею, Рогатинського державного аграрного коледжу, Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій, Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв.

Під час вебінарів понад 300 молодих людей  ознайомили з ситуацією на ринку праці Прикарпаття, зауваживши, що під час пошуку роботи завжди необхідно дослухатись до його потреб. Працівники служби зайнятості поінформували про лайфхаки написання резюме, особливості та секрети успішного проходження співбесіди, психологічні перешкоди успішного працевлаштування, по яких навичках Soft skills та Hard skills оцінює претендентів на вакансію сучасний роботодавець, безкоштовні електронні сервіси Державної служби зайнятості, зокрема, Освітній портал Державної служби зайнятості, «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри».

Темами для спілкування також стали: нетворкінг як засіб вибудови «корисних» контактів, самозайнятість та фріланс, кар’єрна траєкторія та кар’єрний план, нелегальне працевлаштування за кордоном та запобігання торгівлею людьми.

Гасло «Живи та працюй в Україні» залишається актуальним завжди, тому що успішно розвивати кар’єру, легально працювати та здійснювати підприємницьку діяльність в нашій державі реально. В цьому переконані працівники служби зайнятості й саме ці твердження мали на меті донести до молодих людей – майбутніх шукачів роботи під час спілкування.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *