Івано-Франківська область презентувала туристичний потенціал у Львові

У Львові протягом 20-22 жовтня тривав Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності.

Основна мета форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчику для проведення переговорів, в тому числі, з іноземними учасниками.

У рамках форуму відбулася 21-а міжнародна виставка «ТурЕКСПО», на якій Івано-Франківська область презентувала туристичний потенціал, зокрема тури вихідного дня, гастрономічні і екологічні маршрути.

Цьогоріч головним консолідаром промоції Прикарпаття на туристичній виставці був Івано-Франківськ – управління економічного та інтеграційного розвитку міста. На стенді також працювали представники громадської спілки «Дорога смаку Прикарпаття» з Коломиї та Верховини, Центру спадщини Вигодської вузькоколійки.

На виставці також представлено експозиції Львівщини, Буковини, Закарпаття, Тернопілля, Києва та ін.

20 жовтня у рамках форуму відбулася панельна дискусія «Мандруй Україною безпечно. Виклики 2020 та шляхи подолання проблем» за участі Д. Нальотова – народного депутата України, голови підкомітету з питань туризму та курортів Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, М. Олеськів – голови Державного агентства розвитку туризму України, керівників місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування з Києва, Харкова, Херсона, експертів та провідних фахівців туристичної галузі.

Участь у дискусії взяв також начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Віталій Передерко. У своєму виступі він акцентував увагу на стані розвитку туризму в області, розповів про досягнення Івано-Франківщини у 2020 році, а також про проблеми, пов’язані з карантинними обмеженнями та логістикою, які незадовільно вплинули на роботу туристичного бізнесу, зокрема туристичних фірм організованого внутрішнього туризму і готельєрів. Також Віталій Передерко озвучив побажання до представників Державного агентства розвитку туризму України пришвидшити реформування організації туристичної діяльності в державі, щоб у 2021 році органи влади і суб’єкти туристичної діяльності могли розпочати перехід до нової системи взаємодії, відповідно до законодавчих ініціатив, які наразі обговорюються.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *