Із допомогою європейських партнерів в Івано-Франківську відкрили оновлене відділення обласного клінічного центру

16 листопада на базі КНП «Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я Івано-Франківської обласної ради» відкрили оновлене відділення коморбідних станів.

За словами генерального директора закладу Мирона Мулика, це відділення передбачене для пацієнтів, які страждають від алкогольної та наркотичної залежності. Відділення розраховане на 15 ліжок та відповідає всім стандартам безпеки, як для пацієнта, так і для персоналу

Також Мирон Мулик зауважує, що це відділення оновлено за рахунок коштів внутрішнього резерву установи та за спонсорської підтримки партнерів з європейських країн. Варто відзначити, що окрім фінансової допомоги, іноземні колеги допомагають й в освоєнні методології праці персоналу  з  пацієнтами.

До слова, останнім часом кількість звернень за професійною допомогою в «Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я» значно збільшилася. А саме: від початку поточного року в установу поступив 871 пацієнт, близько 60 відсотків з яких залишилися на довготривале лікування.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *