Із представниками реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей «Бандерівський схрон» обговорили шляхи співпраці

Заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук і директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк зустрілися із засновником реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей «Бандерівський схрон» Ігорем Чернецьким.

Під час спілкування було обговорено шляхи співпраці зі службою зайнятості, зокрема, щодо проходження учасниками АТО/ООС професійного навчання за професіями, актуальними на ринку праці, отримання ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. Також порушувалося питання можливості участі організації в реалізації проєктів щодо реабілітації даної категорії громадян.

Ігор Чернецький розповів про актуальні питання, з якими вони стикаються у своїй діяльності. Зокрема, йшлося про необхідність задля реабілітації учасників АТО/ООС ввести посаду практичного психолога.

Довідково

Протягом 2020 року Івано-Франківською обласною службою зайнятості працевлаштовані 146 учасників АТО/ООС, в тому числі 7 осіб стали підприємцями, отримавши одноразово виплату допомоги по безробіттю на відкриття власної справи. На 1 січня цього року 250 осіб даної категорії перебувають на обліку в службі зайнятості.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *