Із робочою поїздкою на Прикарпатті перебувала перша заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як

Перша заступниця міністра охорони здоров’я разом з директор департаменту охорони здоров’я Ігорем Дмитренком 24 листопада побували в закладах першої хвилі для госпіталізації хворих на COVID-19.

Вони перевірили забезпечення кисневими точками в лікарнях. Зокрема,  було відвідано КНП «Коломийська районна лікарня Коломийської районної ради», КНП «Коломийська інфекційна лікарня Коломийської міської ради» та  КНП «Косівська центральна районна лікарня Косівської районної ради».

Станом на сьогодні на базі КНП «Коломийська районна лікарня Коломийської районної ради» відбувається капітальний ремонт віддаленого відділення, в якому  будуть розміщувати кисневі точки, які  в подальшому будуть використовуватися для лікування  хворих на COVID-19.  Крім того, в лікарні планується розгорнути 150 додаткових ліжкомісць для хворих наCOVID-19. Сьогодні ж в лікарні перебуває 43 пацієнти на кисневих точках.

В КНП «Коломийська інфекційна лікарня Коломийської міської ради» розміщено 55 кисневих точок, з яких станом на сьогодні задіяно 53. У середньому за добу в закладі охорони здоров’я використовується 10-12  кисневих балонів.

На базі КНП «Косівська центральна районна лікарня Косівської районної ради» розгорнуто 110 ліжкомісць, 76 з яких займають хворі на COVID-19. У закладі охорони здоров’я розміщено 68 кисневих точок.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *