Як достроково припинити самоізоляцію?

Самоізоляція потрібна тим, хто перебував за кордоном у країні “червоної зони”, на тимчасово окупованих територіях або контактував з хворими на Covid-19 в Україні.

Достроково припинити самоізоляцію можна після отримання негативного результату ПЛР-дослідження, – повідомляють у Міністерстві та Комітеті цифрової трансформації України.

Лабораторія, яка проводила тестування, має внести результат негативного дослідження до електронної системи Центру громадського здоров’я України. Важливо, що дані передають тількі ті лабораторії, які є у переліку. Після чого внесені дані автоматично синхронізуються із мобільним застосунком «Дій вдома»: кнопка «Вийти» в застосунку стане активною.

Якщо цього не сталося, то рекомендуємо вам просити медичний заклад перевірити ваш номер та дізнатися, чи надсилала лабораторія результати тесту до Центру громадського здоров’я. Тільки ця установа має доступ до бази. Служба підтримки «Дій вдома» може допомогти розібратися в особливостях самоізоляції через застосунок або допомогти виправити можливі технічні проблеми.

Уточнити інформацію про передачу даних можна тільки в лабораторії, у якій проходили тестування. Також переконайтеся, що лабораторія передає номер телефону, вказаний при реєстрації в застосунку «Дій вдома».

Важливо, що Міністерство цифрової трансформації не скасовує самоізоляцію. Таке рішення приймає Центр громадського здоров’я за негативними результатами ПРЛ-тестування. Ми лише адмініструємо мобільний застосунок «Дій вдома».

Алгоритм дострокового припинення самоізоляції:

  1. виберіть медзаклад чи лабораторію для проходження тесту
  2. обов’язково вкажіть лабораторії номер телефону, який введено у «Дій вдома»
  3. медзаклад або лабораторія, що проводили ПЛР-тестування, передають ваші дані та результат у Центр громадського здоров’я. ЦГЗ має обробити дані.
  4. коли ЦГЗ обробить дані, у застосунку «Дій вдома» буде повідомлення про завершення самоізоляції

Допоки цього не станеться, дотримуйтесь умов самоізоляції!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *