Як сприяти соціальному діалогу між місцевими органами влади, роботодавцями, профспілками та місцевими громадами

Під таким гаслом 19-20 червня в Києві проведено семінар-тренінг для секретарів територіальних тристоронніх соціально-економічних рад.
Із метою підвищення ефективності діяльності територіальних тристоронніх рад, посилення їх впливу на формування економічної та соціальної політики в областях, врегулювання найбільш актуальних проблемних питань, які стосуються роботодавців і працівників області, учасникам представлені успішні кейси найкращих ТТСЕР.

З презентацією досвіду успішної роботи Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради виступила заступник начальника управління праці – керівник секретаріату цієї ради Олександра Гринів.

Особливу зацікавленість у присутніх викликала практика ІФ ОТСЕР щодо утворення робочих органів ради – виконавчого комітету та робочих груп з оперативного реагування на гострі питання, порядок прийняття узгоджених рішень і сприяння врегулюванню колективних трудових спорів, робота щодо внесення пропозицій до законодавчих і нормативно-правових актів, які є нагальними для громадськості краю.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *