Капітальний ремонт мосту в Делятині триває…

В селищі Делятин Надвірнянського району за програмою «Велике будівництво» триває ремонт моста через річку Любіжня на дорозі національного значення Н-09 Мукачево – Львів. Щодня міст терпить надзвичайно жвавий трафік, а його стан щоразу погіршується.
ТОВ «ПБС» компанія стала переможцем тендеру на капітальний ремонт одного з найскладніших мостів Прикарпаття. Складність його полягає в тому, що конструкція збудована з поворотом, тому міст важко ремонтувати.

На сьогодні на мосту в цілодобовому режимі демонтують старі поручні та бар’єрне огородження, а також знімають дорожній одяг до старої плити проїзної частини. Мостовики проводять також підготовку до установки анкерів у плиті проїзної частини. В результаті ремонту конструкція мосту буде змінена з розрізної на нерозрізну.

Довжина ділянки, на якій проводиться капітальний ремонт – 95 м. Вартість робіт складає понад 30 мільйонів гривень.

Хід ремонтних робіт сьогодні проінспектував керівник апарату Надвірнянської районної державної адміністрації Микола Кравчук та керівник відділу будівництва та екології Богдан Чіх.

Варто зазначити, що національна програма відновлення мостів є важливою частиною інфраструктурної програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *