Карпатський національний природний парк – лідер серед європейських національних парків

Міжнародна компанія Save on Energy оприлюднила рейтинг країн Європи з найкращими національними парками. Організація проаналізувала сотні європейських національних парків, дослідивши їх рейтинги, огляди, розташування та розмір, обрала найкращих.

Європейські країни з найвищим рейтингом національних парків:

1. Україна (9,73)

Україна входить до європейських країн з найвищим рейтингом національних парків, при цьому кожен з восьми парків країни має середній бал 9,73 за даними TripAdvisor. Насправді, найвищим рейтингом в Україні є Карпатський національний природний парк, середній рейтинг якого становить 9,75.

2. Словенія (9,72)

Словенії не вистачило 0,01 бала, щоб посісти перше місце. У країні знаходиться один національний парк – Triglav National Park, що потрапляє до парків з найвищою оцінкою в Європі – 9,72 з 10 можливих.

3. Словаччина (9,69)

Словаччина посідає третє місце. Дев’ять національних парків каїни мають середній бал 9,69 з 10. У Словаччині національний парк з найвищим рейтингом – Muranska Planina National Park – 10 із 10!

4. Болгарія (9,64)

Болгарія посіла четверту сходинку з найвищим рейтингом парків на основі середнього балу. Три національні парки Болгарії мають середній бал TripAdvisor на рівні 9,64 з 10.

Національним парком з найвищим рейтингом у країні є Central Balkan National Park (9,86).

5. Швейцарія (9,6)

Незважаючи на наявність лише одного національного парку в країні, Швейцарія посідає п’яте місце. Завдяки відомому в країні Swiss National Park, Швейцарія має середній бал TripAdvisor на рівні 9,6 з 10.

6. Данія (9,58)

Європейською країною з шостим найвищим рейтингом є Данія, яка на основі даних TripAdvisor досягла середнього балу 9,58. У країні є шість національних парків, але саме Northeast Greenland National Park має бал 10 з 10.

7. Австрія (9,57)

Австрія посідає сьоме місце, кожен із її семи національних парків має середній загальний рейтинг 9,57 з 10, базуючись на даних, отриманих на сайті TripAdvisor.

З усіх семи парків Gesause National Park має найвищий рейтинг в Австрії – 9,82.

8. Чехія (9,53)

З середнім рейтингом 9,53 в чотирьох національних парках країни, Чеська Республіка займає восьме місце  у європейському рейтингу.

Найкращим парком у країні є Bohemian Switzerland National Park (“Чеська Швейцарія”), який має рейтинг 9,57 з 10 на основі TripAdvisor.

9. Франція (9.49)

Франція посідає дев’яте місце. 10 її національних парків мають середній рейтинг TripAdvisor 9,49 з 10. Національний парк Mercantour National Park має середній бал 9,78 на TripAdvisor.

10. Великобританія (9.45)

У Великобританії налічується 15 національних парків, які мають загальний середній бал 9,45 з 10. Найбільш високо оціненим національним парком Великобританії є Pembrokeshire Coast National Park в Уельсі, середній рейтинг якого на TripAdvisor становить 9,73.

Аналіз компанії Save on Energy показав, що Швеція має національні парки з найвищим рейтингом у Європі, п’ять з яких досягли ідеального рейтингу 10 із 10 на TripAdvisor: Tofsingdalen National Park, Padjelanta National Park, Sonfjallet National Park, Djuro National Park, Vadvetjakka National Park.

Позаду Норвегія та Фінляндія з трьома національними парками: Forollhogna National Park (Norway), Lierne National Park (Norway), Seiland National Park (Norway).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *