Керівництво Надвірнянської РДА взяло участь у Дні депутата

За тиждень районні обранці зберуться на чергову ХХІІ сесію Надвірнянської районної ради. Попередньо на їх розгляд виноситься близько 20 питань порядку денного. Зокрема, на дні депутата було заслухано звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року доповідала начальник управління фінансів РДА Леся Свідрак.
Також депутати заслухали інформацію про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перших шість місяців, стан готовності бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року. Районні обранці розглянули внесення змін до програми розвитку місцевого самоврядування 2016-2020 років. А також обговорили встановлення вартості харчування одного дня у пришкільному інтернаті Надвірнянської гімназії №5. Для учнів 1-4 класів сума складатиме – 38 грн. 80 коп., для учнів 5-9 класів – 46 грн. 70 коп.
На розгляд районних обранців виносяться також питання: про внесення змін у районний бюджет та державні субвенції, які заходять у район. Цікавило депутатів будівництво Чорнопотоківської школи, добудова Битківської ЗОШ, будівництво котельні для Надвірнянських шкіл.
30 серпня депутати розглядатимуть також питання стану доріг. Філію «Надвірнянський райавтодор» уже кілька місяців очолює новий керівник, там за його словами почали відбуватись зміни. Зокрема, вдалося відремонтувати п’ять одиниць техніки. Ситуація на підприємстві є проблемною, один з критеріїв заборгованість по заробітній платі, проте вихід з кризи таки бачать.
Після дня депутата, детальніше розглянути питання порядку денного районні обранці розійшлися по профільних комісіях.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *