Керівництво району взяло участь у відкритті другого Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір»

  

  
В Івано-Франківську, на Вічевому майдані, урочисто відкрили другий Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір». Відвідали захід голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та заступник голови районої ради Ігор Писклинець.
Учасників дійства і гостей фестивалю привітав голова облдержадміністрації Олег Гончарук та наголосив, що сьогодні ми маємо можливість відкрити цей фестиваль та підкреслив, що це знакова культурна подія для усього Прикарпаття, це можливість налагодження нових зв’язків через культурну співпрацю, започаткування різноманітних, спільних із європейськими країнами проектів.
«Сьогодні я впевнений у тому, що ми на вірному шляху до проголошення Івано-Франківська культурною столицею нашої держави. Я переконаний, що цей захід дасть можливість відвідати неперевершені мистецькі заходи у хорошому товаристві. Хочу висловити вдячність нашим гостям за підтримку, а співорганізаторам та учасникам фестивалю за ту велику роботу, яка зроблена», – зауважив посадовець.
Цього ж дня вітальні слова гостям та мешканцям Івано-Франківщини адресували народний депутат України Анатолій Матвієнко, заступник міністра культури України Юрій Рибачук, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко, посли країн-учасниць фестивалю, представники обласної та міської влади.
Художній керівник Київського національного академічного театру оперети Богдан Струтинський підкреслив, що другий Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір» є новою формою взаємодії глядачів і театру, певною мірою слугує розвитку української культури. «Хочу, щоб ви більше мріяли і надихалися. Найбільшим фронтом на терені нашої країни є наша українська культура та мова.  Єднаймося навколо того, що нас підтримують стільки країн світу. І разом ми зможемо боронити українську культуру. Я вражений, що цьогоріч на фестиваль приїхали делегації із 40 країн світу», – наголосив Богдан Струтинський.
Опісля вітальних слів гостей та організаторів фестивалю, на сцені Вічевого майдану розпочався святковий концерт за участі мистецьких колективів. Зокрема, Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. Павла Вірського, духового оркестру,  хору,  ансамблю Івано-Франківського музичного училища ім. Д. Січинського.
Додамо, що впродовж трьох днів Прикарпатці та наші гості мають можливість почути фолк, етно, джазову, рок, класичну музику, побачити розмаїття народних промислів, цікавинки театрального та кіномистецтв. 
  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *