Ключі від власного помешкання отримав Василь Яворський

19-річному Василю Яворському з села Верхній Майдан вручили ключів від власного житлового будинку. З дитинства хлопець був позбавлений батьківського піклування. Прихисток він знайшов у прийомній сім’ї Строїч Ярослава та Лідії у селі Вербовець Косівського району.

Будинок одноповерховий, загальна площа 44,7 кв.м. забезпечений всім необхідним для комфортного проживання в ньому. Також є присадибна ділянка площею 0,2269 га. Загальна вартість житла та земельної ділянки становить 395,424 тис гривень. Помешкання знаходиться на Косівщині, де живе прийомна сім’я хлопця.

Вручили ключі та документи на житло і земельну ділянку голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, голова районної ради Олександр Кеніз та голова Надвірнянської ТГ Зіновій Андрійович.

«Добрі справи не обмежені одним днем. От і сьогодні, завдяки спільним зусиллям ми маємо можливість зробити добру справу і надати допомогу сім’ям та дітям, які найбільше потребують нашої підтримки та турботи, особливо тим, хто залишився без батьківського тепла та опіки»,- наголосив Володимир Пасько.

Додамо, що у 2020 році в район надійшли кошти субвенції з державного бюджету у сумі 722 486 грн, які були розподілені для виплати грошової компенсації на придбання житла для 2 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Хлопцям уже придбано житло.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *