Колегія районної державної адміністрації

26 липня 2018 року відбулось засідання колегії Надвірнянської районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Олександр Кеніз.
У роботі колегії взяли участь заступник голови районної ради Ігор Пислинець, міський голова Зіновій Андрійович, сільські голови, голови ОТГ, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств району та представники засобів масової інформації.
Під час засідання було відзначено медалями, подяками, кубком, призами команду Надвірнянщини, яка стала переможцем культурно-спортивного свята “Гуцульські забави “Довбушівська бартка” в смт. Ворохта, в рамках XXV Міжнародного гуцульського фестивалю.
Надвірнянці змагалися з гуцулами із Вижниці, Косова, Ворохти, Яремче у шістьох конкурсах: “Піднімання ковбиці”, “Метання довбні”. “Перетягування канату”, “Боротьба на руках”, “Гуцульська естафета”, “Боротьба на колоді”.
Наші хлопці вибороли перемогу у трьох конкурсах “Метання довбні”, “Гуцульська естафета”, “Боротьба на колоді” та впевнено здобули звання – “Найдужчий гуцульський край”.
Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Надвірнянського району за І півріччя 2018 року доповів перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук. Він наголосив на тому, що районною державною адміністрацією, бюджетними установами району, органами місцевого самоврядування загалом вдалося забезпечити в І кварталі виконання завдань передбачених Програмою соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018 рік, виконати місцеві бюджети та профінансувати основні заходи районних програм.
Пріоритетними були питання завершення газифікації с. Верхній Майдан, забезпечення соціальних гарантій громадян, які мають право на пільги, реалізація Концепції Нової української школи, вдосконалення системи надання адміністративних послуг та поліпшення їх якості, ремонт доріг.
Начальник управління фінансів райдержадміністрації Леся Свідрак проінформувала про виконання бюджету району за результатами І півріччя 2018 року. За словами доповідача до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло доходів 96868,3 тис. грн. до уточнених призначень за шість місяців 2018 року. В бюджет району додатково надійшло 8615,4 тис. грн. Ріст надходжень в порівнянні з відповідним періодом минулого року складає 17206,8 тис. гривень. Що стосується бюджетів територіальних громад, то в основному всіма бюджетами місцевих рад забезпечено виконання дохідної частини їх бюджетів. Тільки п’ять рад за результатами роботи шести місяців не виконали дохідні частини своїх бюджетів.
Видаткова частина загального фонду бюджету Надвірнянського району виконана в сумі 654812,8 тис. грн., що складає 85,7 відсотка призначень на перше півріччя.
Про стан протипожежного водопостачання у Надвірнянському районі доповів заступник начальника Надвірнянського районного відділу УДСНС України в області Микола Онуфрак. Він, зокрема, проінформував, що у квітні-травні 2018 року проведена перевірка пожежних гідрантів зовнішнім оглядом та з пуском води підприємств, установ і організацій району.
В ході перевірки зовнішнього протипожежного водопостачання виявлено ряд недоліків, а саме: із 58 пожежних гідрантів в несправному стані знаходиться 2 вуличних пожежних гідранти та 1 об’єктовий, що становить 10,3 % від загальної кількості. Потребують заміни 5 вказівників на пожежних гідрантах, згідно норм Правил пожежної безпеки. Колегією рекомендовано селищному та сільським головам, головам ОТГ провести встановлення покажчиків на пожежних водоймах на відповідних територіях та утримувати їх у справному стані, а також провести заходи по ремонту водонапірних веж і пожежних гідрантів.
З обговорених питань колегія прийняла ряд протокольних рішень з доповненнями та внесеними пропозиціями.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *