Комісія ТЕБ та НС

 

 
8 жовтня голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району за участі заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука та членів комісії.
Андрій Мочерняк – начальник районного відділу управління ДСНС в Івано-Франківській області озвучив присутнім перелік потенційно небезпечних об’єктів Надвірнянського району. Після обговорення члени комісії затвердили вказаний список.
Також Андрій Мочерняк доповів про організацію робіт з виявлення, знешкодження вибухонебезпечних предметів на території Надвірнянського району та взаємодію під час їх виконання. З розглянутого питання прийнято відповідні рішення:
1. В разі виявлення на території Надвірнянського району вибухонебезпечних предметів райдержадміністрації вживати заходів щодо забезпечення паливно-мастильними матеріалами робіт, пов’язаних із очищенням територій від вибухонебезпечних предметів до кінця 2015 року.
2. Районному відділу управління ДСНС в Івано-Франківській області включити в програму «Про Комплексну цільова соціальна програма розвитку цивільного захисту населення на території Надвірнянського району від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру на 2016-2020 роки» окремо кошти  для заходів щодо забезпечення паливно-мастильними матеріалами робіт, пов’язаних із очищенням територій від вибухонебезпечних предметів.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *