Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Паська відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час комісії було розглянуто ряд важливих питань а саме:
Про протипожежний стан в закладах соціальної сфери району та шляхи його покращення.
За результатами доповіді та з урахуванням їх обговорення, комісія вирішила:
1.Районному відділу У ДСНС в області забезпечити проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки об’єктів закладів освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення району.
2.Відділу освіти райдержадміністрації, Надвірнянському коледжу НТУ, Надвірнянському ПТУ № 11, КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня Надвірнянської районної ради”, КП “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги”, КНП “Дитяча лікарня Надвірнянського району Надвірнянської районної ради”:
-взяти під особистий контроль виконання запропонованих до усунення працівниками Надвірнянського РВ У ДСНС України в області вимог правил пожежної безпеки та зобов’язати відповідальних за пожежну безпеку на об’єктах вжити заходів щодо усунення виявлених порушень у визначенні в приписах терміни;
-проаналізувати ефективність використання коштів, виділених на протипожежні заходи та подати до балансоутримувачів будівель та споруд пропозиції щодо додаткового виділення коштів на покращення стану пожежної безпеки в запропонованих приписами працівниками Надвірнянського РВ У ДСНС в області заходах.
-Керівникам закладів соціальної сфери (освіти, охорони здоров’я та культури) розробити графіки практичних тренувань з евакуації осіб, персоналу щодо дій у разі загрози або виникненні виникнення надзвичайних ситуацій, подій.
-Спільно з працівниками Надвірнянського РВ У ДСНС України в Івано-Франківській області провести практичні тренування з персоналом щодо дій у разі загрози або виникненні надзвичайної ситуації і пожежі, зокрема стосовно забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей.
3.Міському, селищному та сільським головам проаналізувати протипожежний стан закладів соціальної сфери (освіти, охорони здоров’я та культури), які розміщені на територіях громад та вирішити питання щодо виконання в повному обсязі протипожежних заходів запропонованих працівниками районного відділу УДСНС в області, які потребують фінансових затрат.
5. Районному відділу УДСНС в області спільно із відділом інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та організаційної роботи апарату райдержадміністрації через засоби масової інформації провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району щодо дотримання пожежної безпеки.
6. Управлінню фінансів райдержадміністрації проаналізувати ефективність використання коштів, виділених на протипожежні заходи та розглянути можливість додаткового виділення коштів на виконання протипожежних заходів, запропонованих приписами районного відділу УДСНС в області.
Слухали: ІІ. Про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів району.
За результатами доповіді та з урахуванням їх обговорення, комісія вирішила:
1. На виконання вимог наказу МНС України від 18.12.2000 № 338 (у редакції наказу МНС України від 16.08.2005 № 140) «Про затвердження Положення про паспортизацію потенційно-небезпечних об’єктів», затвердити перелік потенційно-небезпечних об’єктів в Надвірнянському районі, що додається.
Слухали: ІІІ. Затвердження Плану роботи місцевої комісії з
питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на
2020 рік
За результатами обговорення та з урахуванням пропозицій,
комісія вирішила:
Затвердити План роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на 2020 р.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *