КОРИСНІ ПОРАДИ ВОЇНУ


ЩО ПИТИ У СПЕКУ
?


ЩО ПИТИ У СПЕКУ
?

У спеку з людського організму випаровується від 3-х до 4-х літрів води. Це, якщо запаси рідини не заповнювати, загрожує зневодненням. Щоб уникнути такого стану, подбай про те, щоб жага тебе не турбувала, тобто пляшка з водою завжди повинна бути під рукою.

Мінеральна столова вода (та, яка продається в магазинах) середнього ступеня мінералізації дуже корисна. Справа в тому, що з потом з тіла виходить багато мікроелементів, а така вода допоможе заповнити нестачу. 0,5-1 л столової мінеральної води на день в спекотну пору року – це норма.

Холодний зелений чай з лимоном. Зелений чай, як мінеральна столова вода, відмінно допомагає відновити втрачені з потом мінеральні речовини. Тільки звертаємо твою увагу, що чай має бути остиглим, а не простоявшим пів дня – такий чай стає абсолютно марний для організму.

ЩО КАТЕГОРИЧНО НЕ МОЖНА РОБИТИ В СПЕКУ

Врятуватися від спеки в тіні – це ще не означає зробити максимум для свого здоров'я. На думку лікарів, у спеку не варто робити ряд речей, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю.

1. Не можна пити крижані напої. Тому що так запросто можна спровокувати ангіну або навіть бронхіт.

2. Не можна пити воду залпом. Пити воду, нехай навіть кімнатної температури, залпом і у великих кількостях категорично заборонено, особливо у спеку. Так можна спровокувати серцевий напад, перевантаживши серцево-судинну систему надлишками рідини. Пити треба невеликими порціями, по кілька ковтків, але через кожні 30 хвилин.

3. Не можна носити синтетику. Синтетичний одяг може стати причиною перегріву, навіть якщо ти знаходишся в тіні. Категорично заборонено в спеку носити синтетичні головні убори.

4. Не можна займатися спортом. Вся справа в тому, що при температурі навколишнього середовища вище 25 градусів організм починає і так виробляти більше поту. При цьому вимиваються необхідні мінерали і солі, дефіцит яких складно поповнити. А якщо ще й спорт підключити, то ситуація і зовсім буде небезпечною для здоров'я.

5. Не можна нервувати і переживати. Коли ти нервуєш, переживаєш, у тебе піднімається тиск, частішає серцебиття. А в спеку це особливо небезпечно, тому що може призвести до аритмії і збоїв ритму серця. Так що постарайся у спеку врятуватися від стресу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *