Кошти, виділені державою на відновлення та ремонт об’єктів у нашій області, мають використовуватися ефективно, – Віталій Федорів

У 2020 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в області реалізуються 32 проекти на загальну суму 286,9 млн. грн. У травні – серпні надійшло та перераховано розпорядникам нижчого рівня 147,6 млн. грн. Про це йшлося під час наради у голови облдержадміністрації Віталія Федоріва.

На нараді детально проаналізували ситуацію щодо проведення тендерних процедур, заключення угод та виконання запланованих робіт на зазначених об’єктах. Зокрема, відзначалося, що на початок вересня освоєно 59,2% до отриманих коштів ДФРР , проте з місцевих бюджетів цей показник склав тільки 14,8 % від передбачених. Окремо проаналізовано ситуацію по 15 об’єктах «Великого будівництва». Тут отримано більше 90 мільйонів гривень, освоєння коштів ДФРР склало 66,6% від отриманих. Найбільш ризикованим є будівництво дитячого садка на 50 місць в с. Білі Ослави Надвірнянського району, де досі не оголошено тендерні процедури.

Віталій Федорів доручив відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації проводити щотижневий моніторинг та контроль за станом використання коштів/

«Ми не повинні допустити невикористання та повернення коштів, виділених державою для відновлення та ремонту об’єктів у нашій області. Аналогічно посилена увага має бути і до використання коштів субвенції з державного бюджету, виділених на соціально-економічний розвиток окремих територій. Необхідно мати чітке розуміння ситуації та оперативно перерозподіляти кошти задля їх ефективного використання», – наголосив Віталій Федорів.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *