Круглий стіл на тему: «Епідситуація щодо захворювання на туберкульоз в Надвірнянському районі. Туберкульоз серед дитячого населення»

 

 
15 грудня в Надвірнянській центральній районній лікарні відбувся круглий стіл на тему: «Епідситуація щодо захворювання на туберкульоз в Надвірнянському районі. Туберкульоз серед дитячого населення» за участю заступника голови РДА Богдана Зеленчука, медиків області і району, представників освіти, поліції, соціальних служб та сільських голів.
Круглий стіл на тему туберкульозу у Надвірнянському районі став серйозною розмовою на актуальну тему та практичними інструкціями до негайних дій, адже єдиний спосіб боротьби з цією хворобою є своєчасне виявлення симптомів та лікування.
Про стан захворюваності на туберкульоз в Надвірнянському районі детально інформував головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук. 
Значну увагу під час зустрічі приділили стану захворюваності серед дітей області та району. Тут також проводяться і будуть проводитись профілактичні заходи, особливо у дитячих санаторіях – інтернатах Прикарпаття для дітей з хворобами дихальних органів.
В Україні оголошено програму боротьби з епідемією туберкульозу – «Зупинимо туберкульоз в Україні». Ця проблема стала спільною справою всього суспільства.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *