Культурно-мистецького проект «Тепле Різдво в Надвірній» завершився

З метою популяризації місцевих традицій, створення комфортних умов для відпочинку надвірнянців та гостей міста, заохочення туристів, запозичення кращих європейських традицій зустрічі Нового року та Різдва Христового, популяризації унікального різдвяного Вертепу, створення привабливого іміджу краю, як історично-культурного та мистецького міста з багатогранною та колоритною спадщиною, талановитими та привітними мешканцями, в Надвірні місяць тривав фестиваль «Тепле Різдво».
22 січня 2017 рокув рамках проекту відбулося урочисте закриття головної ялинки. Святкування розпочалося з концерту Народного камерного хору «Феліціо». Слід зазначити, що фестиваль є не тільки культурно-мистецьким заходом, але й волонтерським проектом, за участі благодійного фонду «Долоньки доброти». Зібрані кошти передадуть на лікування онкохворих дітей.
Організатори фестивалю – культурно-мистецька агенція «Фист» відзначили подяками, за допомогу в організації та проведенні свята, голів райдержадміністрації О.Кеніза, районної ради І.Гурмака, міської ради З.Андрійовича, заступника голови райдержадміністрації Б. Зеленчука, Народного депутата України Ю.Дерев’янка. Особливу подяку висловили начальнику відділу культури райдержадміністрації О.Зварчуку, оскільки у святковій програмі фестивалю взяли участь 1500 учасників.
На завершення заходу надвірнянці та гості міста мали можливість насолодитися «Різдвяною феєрією» Львівського академічного духовного театру «Воскресіння».
Представники влади та організатори відзначили, що проведення культурно-мистецького фестивалю «Тепле Різдво в Надвірній» стало гарною традицією, яка продовжиться на наступні роки.
 
 
 
 
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *