Кваліфікована інформаційна допомога з метою працевлаштування жителів села Тисменичани (виїзна акція)

  

  
З метою надання корисної допомоги в пошуку роботи, 27 серпня 2015 року відбулася конструктивна зустріч безробітних, жителів села Тисменичани з  фахівцями Надвірнянського районного центру зайнятості.
 Тетяна Кучер та Уляна Півторанюк проінформували жителів села про умови, графік роботи та розмір заробітної плати на підприємстві КП «Карпати», яке діє в м. Івано-Франківську. Спеціалісти  докладно розповіли про вагомість надання соціального пакету працюючим на виробництві особам, перелік професій.
Запрошені на захід мешканці села зацікавились даною інформацією та задавали різноманітні питання, дискутували щодо почутого.
Звичайно, роботу знайти нелегко, проте дана інформація не завадить людям спробувати приступити до роботи, попередньо пройшовши стажування на виробництві і стати кваліфікованим майстром своєї справи.
При завершенні виїзної мобільної акції, голова сільської ради села Тисменичани Сергій Баланюк щиро подякував за проведену корисну роботу спеціалістам районного центру зайнятості та побажав творчих успіхів та натхнення.
 
Відділ активної підтримки безробітних
Надвірнянський районний  центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *