Богдан Зеленчук: “Наше майбутнє- у ваших руках”

День дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Бути вихователем дошкільного навчального закладу – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника дошкільного закладу, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя, наше майбутнє і надія. До Всеукраїнського Дня дошкілля в кожному дошкільному навчальному закладі:
організовано різноманітні заходи за участю всіх працівників ДНЗ, дітей та їхніх батьків;
виставки спільних робіт дітей та працівників дошкільних навчальних закладів, які мають певні захоплення (малюють, вишивають, створюють різні вироби з паперу, глини, дерева тощо);
свята музичної, танцювальної, поетичної творчості дітей та працівників ДНЗ;
виставки малюнків дітей;
тематичні заняття з дітьми;
майстер-класи, тренінги;
розваги.
Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, побував в дошкільному навчальному закладі «Квітка Карпат» м. Надвірна, де сердечно привітав всіх вихованців і працівників навчального закладу з професійним святом та підкреслив цінність і важливість дошкільного віку у формуванні особистості, привернув увагу до дошкільної ланки в системі освіти та побажав міцного здоров’я, мудрості, наснаги, терпіння, успіхів у вихованні підростаючого покоління.
Дане свято це ще одна можливість педагогам та дітям спільними зусиллями подарувати одне одному радість, створити веселе свято, насичене фарбами, музикою і сміхом.
Діти старшої групи та випускники дитячого садка читали вірші своїм вихователям та працівникам ДНЗ, співали, танцювали, водили хороводи.
Всі, хто завітав на свято, отримали безліч позитивних емоцій.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *