Лише імунізація допоможе захистити від COVID-19 і зберегти життя наших краян, – Світлана Онищук

На Прикарпатті продовжується вакцинація населення від коронавірусу. Задля цього працюють 26 мобільних бригад, діє 121 пункт щеплення, два центри масової вакцинації у Івано-Франківську та Коломиї. Про це сьогодні під час нарад під керівництвом голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко.
За його словами, з початку вакцинальної кампанії область отримала понад 121 тисячу доз вакцин. Наразі проведено 99 тисяч 754 щеплення. Першу дозу вже отримали 64379 прикарпатців, повністю вакциновані – 35375 жителів області.

Слід додати, що, згідно з дорожньою картою вакцинації, область переходить до п’ятого етапу вакцинації від COVID-19, коли щеплення робитимуть всім категоріям населення.

«Усі вакцини, якими сьогодні проводять щеплення, є ефективними і надійними у захисті від коронавірусу, – зазначила Світлана Онищук. – Тому закликаю жителів області активно вакцинуватися, щоб зберегти власне життя і життя рідних людей».

Очільниця Прикарпаття також наголосила на важливості вакцинації педагогічних працівників, які найближчим часом повернуться із літніх відпусток.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *