Лісівники підсумували господарсько-фінансову діяльність за перше півріччя 2019 року

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням начальника Віктора Сахнюка відбулася колегія.
У ній взяли участь головні спеціалісти управління та керівники лісогосподарських підприємств, що координуються обласним управлінням.

На колегії розглянули питання господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за І півріччя. Зазначимо, що підприємства управління отримали чистого прибутку від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг на суму 409,5 млн грн., що значно більше у порівнянні з минулим періодом.Загалом підприємства управління отримали у І півріччі 2019 року 10,4 млн грн. чистого прибутку.

Рентабельність від усієї діяльності за півроку по управлінню склала 2,5 %.

По обласному управлінню на ведення лісового господарства направлено всього 166,5 млн грн. власних коштів. Фінансування на 1 га загальної площі земель, що перебувають у постійному користуванні за рахунок власних коштів по управлінню склало 365 грн.

Середньомісячна зарплата по обласному управлінню склала 9136 грн. і зросла порівняно з 1 півріччям 2018 року на 497 грн. Чисельність штатних працівників за півріччя склала 2947 осіб.

До зведеного бюджету лісогосподарські підприємства управління за І півріччя 2019 р. сплатили 130,5 млн грн., що на 4,5 млн грн. більше І півріччя 2018 року.

Найбільшу суму податків в порівнянні з першим півріччям минулого року внесено ДП «Вигодський лісгосп», «Осмолодський лісгосп», «Брошнівський лісгосп» та «Болехівський лісгосп».

Підприємствами управління сплачено Єдиного соціального внеску за І півріччя 2019 року 34,5 млн грн., що на 3,0 млн грн. більше у порівнянні з І півріччям 2018 року.

Також розглянуто питання будівництва лісових автомобільних доріг підприємствами, що координуються обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

У зв’язку із збереженням високої пожежної небезпеки звернута увага керівників лісгоспів щодо постійного патрулювання лісових масивів з метою охорони лісів від пожеж.

З метою поліпшення господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств, будівництва доріг та стану лісовпорядкування колегія одноголосно ухвалила відповідні рішення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *