Лише об’єднаними зусиллями зможемо ефективно боротися з тероризмом – Президент на зустрічі з представниками італійських політологічних кіл


Президент Петро Порошенко під час офіційного візиту до Італії зустрівся з представниками італійських політологічних кіл.


Президент Петро Порошенко під час офіційного візиту до Італії зустрівся з представниками італійських політологічних кіл.

Глава Української держави під час виступу зазначив, що шокуючий терористичний акт у Франції 13 листопада не лише призвів до невинних жертв, але і зруйнував мирне життя та створив небезпеку повторення трагедії в будь-якому місці.

Президент висловив переконання, що весь світ має продемонструвати – що він не боїться, і спільними зусиллями боротиметься проти тероризму. "Вражений, як французи писали: "Ми не боїмося" і співали "Марсельєзу". Це шлях, яким має йти Франція, Європа. Ми разом в одній антитерористичний коаліції", – наголосив Глава держави. Він нагадав, що українці засвідчили свою солідарність та співчуття французькому народові після терактів у редакції Charlie Hebdo та останніх у Парижі. І українці демонструють, що не бояться, зазначив Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що й українські громадяни борються з терористами і протистоять агресору – Росії.

"Українці платять величезну ціну за цю агресію та терористичні атаки", – сказав Президент, нагадавши, що тисячі цивільних та військових громадян України загинуло через війну. Однак, українці продовжують боротися за цінності та демократію, а європейський шлях став національною ідеєю, підкреслив Петро Порошенко.

Президент наголосив: світ має об'єднатися в боротьбі з тероризмом для перемоги. "Міцна та ефективна єдність може нас захистити від тероризму. Слабка єдність буде означати, що тероризм переможе", – зазначив він, додавши, що після терористичних атак Європа має стати сильнішою.

На уточнююче питання, чи позначиться на Україні залучення Росії до боротьби з тероризмом у Сирії, Глава держави висловив переконання, що поки немає ніякого залучення РФ, оскільки Росія підтримує режим Асада в протистоянні з опозицією. І можливий ефект лише якщо Росія змінить тактику і основні зусилля направить на боротьбу з ІДІЛ. "Ми зараз маємо чіткий сигнал багатьох лідерів зустрічі "Великої двадцятки" в Анталії – координація дій в Сирії зовсім не означає пом'якшення позиції по Мінських угодах. Росія повинна виконати Мінськ повністю. Інакше – санкції буть продовжені, або будуть застосовані нові санкції, якщо ситуація погіршиться", – підкреслив Петро Порошенко.

"Мій основний сьогодні месседж – давайте будемо об'єднаними. Сподіваюсь на глобальну солідарність з Україною. Давайте будемо єдині в нашій глобальній боротьбі з тероризмом", – наголосив Президент.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *