«ЛИСТОПАДОВИЙ ЗРИВ – 2016»


  


  
Сьогодні, відділ молоді та спорту райдержадміністрації спільно з відділом освіти райдержадміністрації та Делятинською селищною радою провели районну патріотично-спортивну гру «Листопадовий зрив – 2016», приурочену відзначенню в районі 98-річниці створення ЗУНР.

В грі взяли участь учні старших класів загальноосвітніх шкіл району: смт. Делятин, с. Чорні Ослави, с. Чорний Потік, с. Лоєва, с. Білі Ослави.
На стадіоні смт. Делятин команди в складі 5 осіб привітали заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, селищний голова Петро Якимець та начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Христина Богославець, побажали учасникам цікавої гри та перемоги, а також нагадали про події які відбувалися у цей день 98 років тому у Львові. 
Учасники отримали карту селеща з маршрутом та позначеними точками, де на них чекали інструктори з різних напрямків.

  

«Листопадовий зрив – 2016» включав в себе наступні завдання:

– заспівати одну стрілецьку пісню.

– п'ять  питань з історії ЗУНР.

– розкладання та складання автомата на швидкість.

– надання першої медичної допомоги.

– фізичні вправи на витривалість.

– навики туризму (розкладання та складання намету).

За підсумками суддівської колегії І місце зайняла команда Делятинського НВК, ІІ місце у команди Чорнопотоківської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце виборола команда Білоославської ЗОШ І-ІІІ ст. Переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками від відділу молоді та спорту райдержадміністрації.

Іншим командам вручено заохочувальні подарунки.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *