Майже 16 мільйонів гривень плати за ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном отримали місцеві бюджети Прикарпаття

Протягом січня-вересня 2018 року місцеві бюджети Івано-Франківщини отримали 15,9 млн. грн. плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що на 448 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.
За дев’ять місяців цього року прикарпатським платникам видано 6650 ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією. Зокрема, на реалізацію алкоголю підприємці отримали 3738 ліцензій, тютюнових виробів – 2912.

При цьому, за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років анульовано58 таких ліцензій.

Нагадаємо, для зручності платників на офіційному веб-порталі територіальних органів ДФС в області (http://if.sfs.gov.ua/) в розділі “Реєстри” сформовано Реєстр виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами в Івано-Франківській області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *