Мальтійська служба допомоги допомагатиме постраждалим від червневої повені

Благодійна організація «Мальтійська служба допомоги Івано-Франківська» з перших днів надавала допомогу постраждалим від червневої стихії домогосподарствам у Галицькому, Тисменицькому та Тлумацькому районах. За цей час волонтери організації надали потерпілим 250 продуктових пакетів, доставили 35 тис літрів питної води, відкачували брудну воду та намул із господарств.

Мальтійська служба продовжує допомагати постраждалим за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Цей проект має на меті принести короткострокове полегшення громадам регіону, який найбільше постраждав від повеней в області наприкінці червня.

У вересні 2020 року Мальтійська служба допомоги Івано-Франківська надасть 500 домогосподарствам, які найбільше постраждали від стихійного лиха, пакети першої допомоги. Пакети міститимуть: плед, рушники та засоби особистої гігієни.

Наступне завдання проекту: викачати воду з подвір’їв деяких затоплених домогосподарств, адже навіть за два місяці після повені все ще є господарства з підтопленими подвір’ями та з замуленими криницями. Дехто з господарів, кому волонтери вже відкачували воду одразу після повені, звернулися за повторною допомогою. Ще одним завданням проекту стане навчання з ефективного використання помпи для відкачування води, щоб у разі наступної повені селищні громади були більш підготовленими до стихії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *