Марія Савка взяла участь у селекторній нараді Мінагрополітики України

Міністерство аграрної політики та продовольства України провело чергову селекторну нараду щодо проведення весняно-польових робіт та реєстрації техніки і сертифікації насіння.

Міністерство аграрної політики та продовольства України провело чергову селекторну нараду щодо проведення весняно-польових робіт та реєстрації техніки і сертифікації насіння.

В її роботі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, в. о. директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин та керівники обласних служб системи агропромислового комплексу.

Зазначалося, що наразі посівна кампанія набирає обертів. На площі 5,0 тис. га вже засіяні ранні ярі зернові культури.

Слід додати, особливу увагу під час селекторної наради акцентовано на продовженні сертифікації насіння і садивного матеріалу та реєстрації сільськогосподарської техніки.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відновлено реєстрацію та зняття з обліку тракторів, комбайнів і самохідних машин, видачу та заміну посвідчень тракториста-машиніста, які здійснюються в Івано-Франківську, Галичі та Коломиї.

Крім того, ДП "Державний центр сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції" розпочав прийом заявок до Державного реєстру виробників насіння і садивного матеріалу України від сільгоспвиробників насіння та садивного матеріалу.

На сьогодні відновлено роботу двох лабораторій із сертифікації та експертизи посівного матеріалу в м.Івано-Франківську (вул.Розумовського, 9 а) та м.Городенка (вул. Братів Окуневських, 11).

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *