Марина Порошенко та Олег Гончарук відвідали фестиваль етномоди «Край.Ка Дизайн»

Сьогодні за підтримки Українського культурного фонду в Івано-Франківську відбувся фестиваль етномоди «Край.Ка Дизайн». На дійство завітала дружина Президента України Марина Порошенко, голова облдержадміністрації Олег Гончарук із дружиною Людмилою та донькою Валентиною, поціновувачі сучасного дизайнерського одягу, створеного в етномодерному стилі.
Унікальні сукні та костюми з етномотивами глядачам представили прикарпатські дизайнери, торгові марки, фірми та представники навчальних закладів. Зокрема, Оксана Бейлах, Яна Кас’ян, «Вуставка», Центр професійно-технічної освіти № 1 та багато інших.

Варто підкреслити, що проект “Край.Ка Дизайн” цього року отримав грант для власного розвитку від Українського культурного фонду, який очолює Марина Порошенко, набравши 86 балів зі ста.

Переглянувши колекції, Марина Порошенко подякувала дизайнерам Івано-Франківщини за створення національного вбрання у етнномодерному стилі, збереження спадщини Гуцульщини, відродження давніх самобутніх традицій.

«Я з неабияким задоволенням переглянула колекції прикарпатських дизайнерів, та хочу подякувати їм за розвиток сучасної української моди, її популяризацію та підтримку національного виробника», – зазначила Марина Порошенко.

Додамо, що всі дизайнерські колекції створені виключно з натуральних тканин, за унікальними ескізами та з використанням неординарних оздоб, прикрашених авторськими орнаментами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *