Медичне обладнання дитячій лікарні

Надвірнянська дитяча лікарня отримала нове сучасне медичне обладнання для відділення інтенсивної терапії. Нове обладнання, а саме кисневий концентратор “Біомед”, автоматичний гематологічний аналізатор та монітор пацієнта закуплено за кошти районного та міського бюджетів.
Завідувач відділення інтенсивної терапії дитячої лікарні Надвірнянської ЦРЛ Мирослав Длябога та головний лікар Надвірнянської дитячої лікарні Василь Монастирецький розповіли присутнім про принцип роботи обладнання.
«Ми дуже цінуємо таку підтримку: використання сучасного обладнання є важливим і необхідним для ефективної діагностики та лікування дітей. Зокрема, такі апарати, як монітор дозволяє слідкувати за такими показниками:
-моніторинг ЕКГ- пристрій виробляє безперервний сигнал електричної активності серця пацієнта,що дозволяє точно оцінити стан пацієнта;
-моніторинг дихання – монітор обчислює частоту дихання на основі вимірювання опору між двома електродами ЕКГ(рух грудної клітки);
-моніторинг сутурації – насичення киснем гемоглобіну в артеріальній крові;
-моніторинг артеріального тиску за допомогою даного пристрою дасть більш точні дані та дозволить слідкувати за артеріальним тиском на певному проміжку часу, а якщо це потрібно цілодобово;
-моніторинг температури.
А кисневий концентратор допоможе лікарям у проведенні реанімаційних заходів для найменших пацієнтів лікарні.
Автоматичний гематологічний аналізатор – прилад, призначений для проведення кількісних досліджень клітин крові в клініко-діагностичних лабораторіях, за допомогою якого можна робити швидкі та точні аналізи крові».
Це медичне обладнання доставлено в установу, протестоване та вже використовується. З нагоди цієї події до медичного закладу завітали голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, де ознайомилися з роботою нового обладнання. Також на заході були присутні головний педіатр Івано-Франківської області, провідний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я ОДА Лариса Підвербецька, обласний дитячий лікар-анестезіолог Володимир Вальчишин.

Головний лікар центральної районної лікарні Сергій Ємельянчук висловив щиру подяку владі за постійну підтримку у забезпеченні лікарні сучасними приладами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *