Медицина: звіт за I півріччя 2013 року


      31 липня 2013 рокув Надвірнянській центральній районній лікарні відбулося засідання медичної ради за підсумками роботи лікувальних закладів району у І півріччі 2013 року.


      31 липня 2013 рокув Надвірнянській центральній районній лікарні відбулося засідання медичної ради за підсумками роботи лікувальних закладів району у І півріччі 2013 року.
            У роботі медичної ради взяли участь перший заступник директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації Микола Олінійчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, головний лікар району Сергій Ємельянчук,  завідуючі відділеннями ЦРЛ, сільськими лікарськими амбулаторіями, фельдшерсько-акушерськими пунктами та ін.
На засідання районної медичної ради було звернуто увагу на окремі недопрацювання як в закладах первинної медико-санітарної допомоги так і в амбулаторно-поліклінічній службі району, стаціонарних ЛПЗ, а також на покращення окремих рейтингових показників в роботі ЦРЛ.
Досягнуто зменшення показника малюкової смертності до 2,5%0 проти 4,9 %0. Покращили роботу окремі амбулаторно-поліклінічні заклади району . Спостерігається незначний ріст захворюваності дорослого населення та  показників захворюваності дитячого населення.
        Покращили роботу денні стаціонари при амбулаторно-поліклінічних закладах району. В районі функціонує 209 ліжок денних стаціонарів, показник забезпеченості на 10 тис.нас.  склав 18,4 при обласному 15,1. Збільшилась кількість хворих в денних стаціонарах.
        Відзначено недостатню роботу стаціонарних ліжок, зокрема травматологічного профілю. В основному недопрацювання за рахунок пологового будинку, де на даний час продовжується реконструкція та ремонт приміщень, що не дає можливості працювати даному закладу в повному об’ємі.     
        Окремим питанням розглянуто аналіз звернень громадян з питань надання медичної допомоги, забезпечення медикаментозним лікуванням на пільгових умовах, яких станом на 01.07.13 р. зареєстровано 29. Всі проблемні питання вирішено позитивно у визначений законодавством термін. Ріст звернень відбувається в основному за рахунок питань надання матеріальної допомоги на лікування.
Перший заступник директора ДОЗ ОДА  Микола Олінійчук у відвертому спілкуванні з керівниками структурних підрозділів, районними спеціалістами звернув увагу на проблемні питання в кожній службі, зокрема, наближення медичної допомоги до сільських мешканців, активізацію виїздів бригад районних спеціалістів з метою надання консультативної допомоги хворим. Наголошено на продовження реформування охорони здоров’я в питанні створення центру первинної медико-санітарної допомоги  та продовження реалізації пілотного проекту щодо регулювання цін на лікарські засоби для лікування хворих на гіпертонічну хворобу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *