«Ми – надія твоя, Україно!»

Під таким гаслом сьогодні, 7 червня, у Надвірнянській райдержадміністрації відбулося районне свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю.

Метою його проведення є стимулювання, підтримка й заохочення талановитої молоді та їх наставників до розвитку творчості та пізнання науки.
Привітали обдарованих дітей голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак та начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов.
Як зазначив у своєму вітальному слові Олександр Кеніз, щорічне свято «Ми – надія твоя, Україно!» є значущим для дітей, оскільки дає можливість реалізувати себе та проявити власні здібності.
«У цьому залі зібралися ті, хто уже через кілька років вирішуватиме майбутнє нашого краю, а, можливо, і цілої держави, – зауважив Олександр Кеніз. – Адже ваші знання та вміння – це справжній скарб для нашого народу. Сьогодні ви – наша надія, гордість та майбутнє. Ваш талант, бажання й наполегливість – це запорука сучасних і майбутніх досягнень та перемог України».
Для гостей свята організували концертну програму за участю обдарованих дітей. Переможців всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, всеукраїнських мовно-літературних конкурсів та навчальних турнірів нагородили грамотами, дипломами та преміями.
Нагородження проходило у трьох номінаціях. Загалом вшанували 70 учасників: 40 учнів-переможців та 30 педагогів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *