Ми різні, але ми єдині! 28 років Незалежності разом!

Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.
24 серпня з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України на майдані Шевченка відбулись урочистості. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, в.о. міського голови Тарас Пекарський, народний депутат України Зіновій Андрійович, депутати, керівники районних установ, організацій, духовенство, воїни УПА, учасники АТО, молодь, громадськість району та ЗМІ.
Розпочалися святкування виконанням Державного Гімну України та покладанням квітів до Стели Героїв Небесної Сотні та до пам’ятника Тарасу Шевченку.
Всечесні отці-декани відслужили молитву за Україну. Героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність України було вшановано хвилиною мовчання.
До учасників урочистого зібрання з вітальним словом звернувся голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, який зазначив, що двадцять вісім років тому сталася подія, що назавжди змінила життя мільйонів громадян, народилася нова молода держава – Україна, а наш народ став не просто свідком, а й творцем цієї великої історичної події.
Щирі вітання у своєму виступі з нагоди Дня Незалежності України висловили представники міжнародних делегацій з Республіки Польщі (Острудський повіт та Прудніцький).
В цей же день в церквах району відбулися молебні за Україну.
Продовжилось свято на території Пнівського замку, де напротязі 23-25 серпня 2019 року проходить етнофестиваль “Дженджур Фист”.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *