Мінімальна заробітна плата зросте до 3200 гривень з 1 січня 2017 року

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк взяв участь у селекторній нараді щодо підвищення рівня мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року.

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк взяв участь у селекторній нараді щодо підвищення рівня мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року.

Цей захід відбувся під головуванням віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, за участі представників центральних органів виконавчої влади, профспілкових організацій, голів обласних державних адміністрацій, їх заступників та керівників структурних підрозділів ОДА.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко закликав представників недержавного сектору економіки забезпечити на своїх підприємствах підвищення рівня мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень.

«Уряд нікого не збирається лякати, Уряд ніколи не говорив із бізнесом із позиції сили чи ультиматумів. Це не наш стиль. Перевірки, штрафи, тиск – не є і не повинні стати формою співпраці між владою і бізнесом. Тільки діалог, допомога і сприяння. Але з іншого боку – чітке виконання представниками бізнесу тих законів, які сьогодні ухвалені на рівні держави», – зазначив Павло Розенко.

«Податки, соціальні внески мають бути сплачені вчасно і в повному обсязі, – наголосив віце-прем’єр. – Бо коли чуємо закиди про низькі пенсії, ми повинні чітко розуміти, що бюджет Пенсійного фонду у нас формується за рахунок сплати податків працюючих людей. Тому не може бути високих пенсій в країні, де 50% людей, які працюють, не сплачують податків, або сплачують їх у неповному обсязі. І саме цю проблему маємо вирішити  з бізнесом».

Важливо додати, що питання підвищення мінімальної зарплати Уряд опрацьовував спільно із соціальними партнерами – профспілками та роботодавцями. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *