Міністр Олексій Чернишов ознайомився з ходом реконструкції приймальних відділень в області

Сьогодні міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час робочої поїздки до Івано-Франківської області відвідав КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради», де в рамках програми Президента «Велике будівництво» триває ремонт та технологічне переоснащення відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги.

КНП «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради», яка є опорним закладом регіону, обслуговує понад 1 млн жителів. У відділенні невідкладної допомоги функціонує блок інтенсивної терапії, ізолятор для пацієнтів з підозрою на інфекційне захворювання, операційна, лабораторія, кабінет комп’ютерної томографії та рентгенографії. Наразі триває реконструкція і добудова приміщення для розміщення магнітно-резонансного томографа.

Під час візиту, міністр ознайомився з планом реконструкції та дообладнання 9 опорних закладів охорони здоров’я області. Загальна вартість всіх будівельних робіт складає понад 94 млн гривень і фінансується з державного та місцевого бюджетів. Будівництво і роботи розпочались по 4-м об’єктам, ще по 5-ти тривають тендерні процедури.

«Зараз триває друга хвиля пандемії. За останню добу було зафіксовано вже понад 3,5 тис випадків захворювання COVID-19, і Україна стрімко наближається до показника у двісті тисяч. На жаль, Івано-Франківщина входить до п’ятірки областей з найбільшим показником підтверджених захворювань. Сьогодні все, що стосується життя та здоров’я людей в пріоритеті. Тому оновлення об’єктів медичної інфраструктури вкрай актуальне. На керівництві області лежить особлива відповідальність щодо якості виконаних  робіт та дотримання термінів», — зазначив Олексій Чернишов.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *