Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов перебуває з робочою поїздкою на Івано-Франківщині

Сьогодні під час робочої поїздки на Івано-Франківщину Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов ознайомиться з ходом робіт на об’єктах, які реалізуються у рамках програми Президента «Велике Будівництво».

Також посадовець перевірить стан проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої повінню в західних областях України у червні 2020 року.

«Працюю сьогодні на Івано-Франківщині. На порядку денному питань багато, і кожне — надважливе. Починаємо з огляду медичної інфраструктури, зокрема з планів області щодо оновлення 9 приймальних відділень у межах програми Президента «Велике будівництво». Зважаючи на щоденні показники щодо кількості захворювань у країні, все, що пов’язане зі здоров’ям людини, сьогодні на першому місці. Відповідно, приймальні відділення як частина «Великого будівництва» є тим критерієм ефективної роботи керівництва області, яку ми оцінюємо та за яку відповідаємо», – розповів Олексій Чернишов.

Міністр розвитку громад та територій України наголосив, що керівництво області має зосередитися на дотриманні термінів виконання робіт та якості. Також зауважив: «Івано-Франківщина входить до п’ятірки областей, де найбільше активних хворих на сто тисяч населення. Вкотре дякую медичним працівникам області за їхню віддану працю та професійність».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *