Мінрегіон розпочинає розробку Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності

Організацію розроблення проєкту Плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на 2021-2022 роки обговорили у Мінрегіоні під час робочої зустрічі заступника міністра Наталії Козловської з представниками офісу першої леді Олени Зеленської та низки громадських організацій.
Відтак, учасники зустрічі у Мінрегіоні ще раз підкреслили необхідність широкого залучення громадськості до розроблення проєкту Плану заходів. Було вирішено провести публічні громадські обговорення в онлайн-форматі з залученням представників громадських, благодійних, міжнародних організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, експертів, фахівців аналітичних центрів тощо. Про дати заходів Мінрегіон повідомить згодом.

Зазначимо, проєкт Плану заходів з реалізації Нацстратегії планується презентувати наприкінці червня під час засідання Ради безбар’єрності.

Нагадаємо, Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні була розроблена за ініціативи першої леді Олени Зеленської та на виконання Указу Президента України від 3 грудня 2020 року «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні».

Старт розроблення проєкту Плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на 2021-2022 роки відбувається на виконання доручення Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Довідково.

Рада безбар’єрності – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України, який був створений за ініціативи першої леді Олени Зеленської з метою моніторингу та контролю стану виконання Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, а також узгодження складних питань міжсекторальної взаємодії щодо створення безбар’єрного простору.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *