Міжнародний фестиваль-форум «Україна єднає світ»


       20-27 вересня 2015 року в м.Неаполь (Італія) відбудеться Міжнародний фестиваль-форум під гаслом «Україна єднає світ», організатором якого є Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ІСС Ukraine).


       20-27 вересня 2015 року в м.Неаполь (Італія) відбудеться Міжнародний фестиваль-форум під гаслом «Україна єднає світ», організатором якого є Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ІСС Ukraine).

На Форумі буде представлено промисловий потенціал України, інвестиційні й інноваційні проекти. У рамках проведення Фестивалю відбудуться виставки творів українських митців (художників, скульпторів) та виступи зірок естради України й Італії.

Метою заходу є забезпечення умов для консолідації, співпраці та співдружності світової спільноти й України шляхом презентації під час форуму нової концепції та методологічних і конструктивних принципів побудови стратегії соціально-економічного розвитку галузей і регіонів України на базі зростання їх інноваційного потенціалу, підвищення інвестиційної привабливості й іміджу України в світі.

На Форум запрошено представників влади обох держав, мери м.Рим, Неаполь, Мілан та інших міст. Очікується приїзд інвесторів з Ізраїлю, Швеції, Туреччини.

У рамках Форуму відбудуться круглі столи за темами:

– «Україна промислова: інноваційний шлях розвитку та інвестиційна привабливість» (металургія, хімічна промисловість, машинобудування, автомобілебудування; паливно-енергетичний комплекс; будівництво, архітектура; ІТ-технології);

– «Україна – потужна аграрна країна» (зернові культури України та їх привабливість в межах нормативів СОТ; харчова промисловість; мінеральні добрива; виноградарство та виноробство);

– «Банківська та фінансова складова України (шляхи подолання кризи в банківській системі; інноваційні підходи до протидії корупції у реальному секторі економіки; малий та середній бізнес: умови підвищення ролі малих та середніх підприємств в економіці країни);

– «Єдність та співпраця країн для успішного покращення економічного стану та розвитку регіонів» (за участю керівників регіональних органів управління та місцевого самоврядування України та Італії).

Додаткова інформація за тел. 050-7603230, 067-5070107  – Каверзіна Олена (представник організатора).

Зацікавлених щодо участі у заході прохання інформувати департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації за адресою:

76004, м.Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 21

тел.55-20-29; тел./факс: 55-20-42

e-mail: ertd@ukr.net.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *