Молодь – майбутнє країни, гарант суспільного прогресу

       

       
    Значну частину безробітних, зареєстрованих на біржі праці, становлять молоді люди у віці до 24 років без якого-небудь професійного досвіду. І звичайно, саме ця категорія претендентів стикається з найбільш серйозними труднощами у майбутньому, але вони терміново потребують "поштовху" щодо правильного поєднання різноманітних заходів, як мотиваційного фактора впрацевлаштуванні.
     Так, 18 червня 2015 року був проведений  профконсультаційний семінар “Особливості зайнятості молоді”, під час якого було визначено готовність осіб до пошуку роботи, виявлення рис необхідних для досягнення цілей. Запрошені на захід взяли активну участь в обговорені проблем зайнятості молоді та можливості працевлаштування в подальшому. 
     Фахівець Надвірнянського центру зайнятості Уляна Півторанюк провела   інтерактивні вправи: «Яку саме роботу я шукаю?», «Інвентаризація  власних умінь». Учасники розповіли про свої дії з пошуку роботи, спробували з‘ясувати причини непрацевлаштування кожного зокрема та обмінятися досвідом, розповісти про методи і способи, які використовувалися кожним, проаналізували причини незайнятості кожного. Не існує жодного універсального підходу який би однаково підходив усім, але молоді люди в усьому світі поділяють однакову мотивацію – знайти гідну роботу, яка б дозволила їм утримувати себе й свої родини.
 
Надвірнянський районний центр зайнятості
відділ активної підтримки безробітних

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *